Не пропусти

Мінрегіон закликає регіони прискорити подання проектів для фінансування з Фонду регіонального розвитку у 2018-му

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України закликає регіони прискорити подання переліків перспективних регіональних проектів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

screenshot_4

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«У 2018 році фінансування проектів за рахунок Держфонду регіонального розвитку передбачено у розмірі 6 млрд гривень. Завдяки реалізації таких проектів як будівництво та реконструкція шкіл, садків, лікарень, доріг у регіонах змінюються села та міста України. Хочу нагадати усім регіонам якнайскоріше подавати проекти на розгляд! Разом ми можемо зробити багато дійсно класних і позитивних проектів для людей. І чим раніше вони будуть затверджені, тим швидше розпочнеться їх реалізація», — написав він.

У 2018 році пріоритетними напрямками для впровадження проектів є створення сучасних медичних амбулаторій, будівництво та реконструкція дитячих садків, шкіл, створення нового освітнього простору НОП в українських школах, будівництво сучасних ЦНАПів та сервісів порятунку «Безпечно».

Нагадаємо, у 2017 році з Держфонду регіонального розвитку були профінансовані близько 800 проектів у регіонах на 3,5 млрд грн.

http://www.minregion.gov.ua/press/news/minregion-zaklikaye-regioni-priskoriti-podannya-proektiv-dlya-finansuvannya-z-fondu-regionalnogo-rozvitku-u-2018-mu-partshaladze/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.