Не пропусти

Стрельба в Одессе: Сергей Пригарин оказался на месте «случайно»

Участковый инспектор уроженец Вознесенска Сергей Пригарин, погибший во время перестрелки на Новосельского в городе Одесса, в тот день оказался на месте по  стечению обстоятельств. 

Об этом на своей странице в соцсети Facebook сообщил бывший советник главы одесского ГУНП Владислав Сердюк.

По его словам, Сергей Пригарин был участковым Приморского отдела полиции, а место происшествия — территория обслуживания Порто-Франсковского отдела полиции.

12065643_522440867932461_5416330619106868752_nlof0hz6ipj

В ГУНП Одеській області з 20 січня працює потужна комісія з представників ДВБ,ДКР,головного штабу НПУ,та інших стуктур центрального офісу НПУ і МВС.Звичайно,що результатом її роботи будуть кадрові рішення.Можна і нам вже почати розбиратись з останньою надзвичайною подією в місті.Та не для того,щоб «забити цвяхи»поліції,а щоб допомогти зробити висновки з цієї трагедії і не втрачати безглуздо співробітників.
По-перше,не треба фантазувати на тему повноважень загиблого дільничого.Це була не його дільниця.Сергій-дільничий ПРИМОРСЬКОГО,базового, відділу поліції,а це територія обслуговування ПОРТО-ФРАНКІВСЬКОГО відділу поліції.Він не міг знати,що там живе Дорошенко і виробляє зброю.В цей день,в цьому місці Сергій Пригарін опинився за збігом обставин.
По-друге,всі троє співробітників поліції опинились на Новосельського випадково.Це були члени,так званої,другої,запасної, СОГ Приморського відділу поліції,яка висувається на місця пригод,якщо основна група зайнята.Вони їхали з іншого місця пригоди,коли до чергової частини Приморського відділу поліції надійшов дзвінок про те,що у дворі будинку по вул.Новосельського переховується розшукуваний.Черговий,замість того,щоб доповісти начальнику і направити на цей виклик співробітників карного розшуку з підсиленням екіпажем патрульної поліції,направив туди СОГ.Це буде,мабуть,коштувати черговому місця роботи.
По-третє,шукали Дорошенко,чи не шукали,і як шукали,можна з*ясувати тільки з матеріалів оперативно-розшукової справи,яка має знаходитись в карному розшуку Приморського відділу поліції.Комісія,напевне,зараз цим і займається.
I ще.Не хочу нікого образити.Але якби черговий направив на перевірку цієї інформації не СОГ,а екіпаж патрульної поліціїї,або спецбатальону,таких трагічних наслідків не було б.Підготовка в них значно краща ніж у співробітників райвідділів поліції.

http://mayu-pravo.com/news/view/strelba-na-novoselskogo-sergeyi-prigarin-okazalsya-na-meste-sluchayino-a21821/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.