Не пропусти

Проект рішення міської ради депутата Кондратєнкова Ю.М., про скорочення вакантної посади заступника міського голови, винесено на 50 сессію 23.03.2018 р. (економить 150 тис. грн. на рік)

 

УКРАЇНА
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Від ___ ____________ 2018 року № ___                                      ___ сесія VII скликання

м. Вознесенськ

Про внесення змін до структури та

загальної чисельності  виконавчих

органів Вознесенської міської ради

на квітень-грудень 2018 рік

 

З метою упорядкування структури виконавчих органів ради, удосконалення виконання власних та делегованих повноважень заступниками міського голови, розглянувши пропозицію голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю, керуючись статтями 2, 4, 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до структури виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року №3 «Про структуру та загальну чисельність виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік»,  зі змінами,  станом на 01 квітня  2018 року:

1) скоротити вакантну посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, як таку, яка не заповнюється з січня 2017 року.

 

  1. Внести зміни до загальної чисельності виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року № 3 «Про структуру та загальну чисельність виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік» зі змінами, станом на 01 квітня 2018 року, скоротивши загальну чисельність посадових осіб у виконавчому комітету міської ради на 1 одиницю.

 

Міський голова                                                                                   В.Д.Луков

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Вознесенської міської ради на квітень-грудень 2018 року»

  1. Обґрунтування необхідності прийняття цього рішення:

Проект підготовлений з урахуванням пропозиції голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю Вознесенської міської ради.

  1. Мета та завдання проекту рішення:

Затвердити проект рішення Вознесенської міської ради «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради на квітень-грудень 2018 року».

  1. Загальна характеристика та основні положення проекту рішення:

Пропонується в Структуру виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік внести такі зміни:

1) скоротити вакантну посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, як таку, яка не заповнюється з січня 2017 року;

2) скоротити загальну чисельність посадових осіб у виконавчому комітету міської ради на 1 одиницю.

  1. Стан нормативно-правової бази:

Нормативною базою в даній сфері правового регулювання є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування».

  1. Фінансово-економічне обґрунтування:

Реалізація зазначеного проекту передбачає економію бюджетних коштів близько  150 тис.грн. в рік.

  1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту рішення:

Прийняття міською радою рішення « Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради на квітень-грудень 2018 року»  дасть можливість  якісно виконувати власні та делеговані повноваження заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

  1. Проект рішення розміщений на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська 26.01.2018 року.
  1. Суб’єкт подання: голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю Вознесенської міської ради.

 

Голова постійної комісії з питань депутатської

діяльності, законності, правопорядку та зв’язків

з громадськістю Вознесенської міської ради                             Ю.М.Кондратєнков

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.