Не пропусти

Містобудівна рада погодила Ген. план села Дорошівка

25 січня в Управління містобудування та архітектура м. Миколаєв, відбулося засідання містобудівної ради. Одним з питань порядку денного було погдження Генерального плану с. Дорошівка. Генеральний план представляв керівник робіт, архитектор Пенязь Ю.

 Сільський голова Олександр Ігнатов також приймав активну участь в обговоренні та захисту Генерального плану с. Дорошівка. Голова ОТГ доводив присутнім важливе значення погодження цього документу. Робота над розробкою Ген.плану розпочалась у 2016 році і доходить до логічного завершення. Цей важливий документ дозволить мешканцям с. Дорошівка оформлювати документи на землю та приватизувати її, робити постійні договори аренди, брати землю під забудову, та ін. Після затвердження Ген.плану с Дорошівка, наголосив Олександр Ігнатов, ми плануємо завершення Генерального плану с.Білоусівка, та початок розробки Ген.плану та меж ОТГ, без якого сільська рада не зможе розпоряджатися землями за межами населених пункті. Звісно після того як Верховна Рада України надасть такі повноваження громадам які обєдналися.

Після «жарких» обговорень члени Містобудівної ради погодили Ген.план с, Доршівка з доопрацюваннми зауважень які виникли в ході обговорень.

Це радісна новина для нашої громади. Адже вже дуже скоро ми отримаємо цей важливий документ.

http://doroshivska-gromada.gov.ua/news/10-46-41-26-01-2018/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.