Не пропусти

Вознесенці активно звертаються до очільника по допомогу

26 жовтня на прийомі у міського голови Віталія Лукова побувало 6 громадян.

Мешканка одного з гуртожитків міста, мама двох малолітніх дітей звернулась з проханням надати сім’ї додаткову кімнату, оскільки їй з чоловіком та дітьми катастрофічно не вистачає місця в одній маленькій кімнаті. Очільник міста зауважив, що як тільки з’явиться вільна кімната, сім’ї буде надано додаткове житло.

Вознесенка похилого віку, яка проживає по вул. Черняховського звернулась по допомогу щодо підключення газопостачання до будинку її старенької матусі. Вознесенське відділення ПАТ «Миколаївгаз» вимагає від власниці будинку приватизувати землю, а вже потім вони розпочнуть роботи по підключенню газу. Процес оформлення документів розпочато, але це займе великий проміжок часу. Міський голова пообіцяв надати гарантійний лист до Вознесенського відділення ПАТ «Миколаївгаз», в якому буде підтверджено початок оформлення приватизації землі, і тим самим забезпечивши підключення газопостачання до оселі.

Жінка претендує на квартиру, яку колись було видано державою її громадянському чоловіку. Віталій Луков роз’яснив з якої причини їй відмовлено у приватизації цього житла.

Інші звернення стосувалися земельних питань, сімейних негараздів та питань неправомірності дій лікарів.

Усі звернення громадян були зафіксовані в картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфону: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6508

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.