Не пропусти

Спіймалися на «гарячому»

На виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та Комплексної програми захисту прав дітей по м. Вознесенську «Дитинство» на 2013-2017 рр., з метою перевірки торговельних закладів, які надають послуги з продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів та контролю запобіганню продажу даних товарів неповнолітнім, 25.10.2017 р. Службою у справах дітей Вознесенської міської ради спільно з Вознесенським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Вознесенським відділом поліції ГУНП був проведений спільний рейд.

Під час проведення профілактичного рейду комісією було виявлено двох 16-річних підлітків, учнів Вознесенського ВПАЛ, які під час навчального процесу вживали слабоалкогольний енергетичний напій. У спілкуванні з підлітками було з’ясовано, що вони приїхали з смт. Веселинове, але замість того, щоб йти на заняття, вони придбали в супермаркеті слабоалкогольний напій. Окрім цього, вони показали чек про придбання данного алкогольного напою, в якому було вказано час і місце продажу, а також прізвище касира, який продав підліткам товар. Працівники поліції задокументували виявлені факти, про що було складено відповідні протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді» та за ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, Службою у справах дітей міської ради було негайно повідомлено батьків неповнолітніх правопорушників.

Шановні батьки! Просимо контролювати поведінку та приділяти належну увагу навчанню своїх дітей! А підприємцям міста — дотримуватись чинного законодавства щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім і пам’ятати, що продаж пляшки пива неповнолітньому не забезпечить багатого життя підприємцю та продавцю, лише завдасть непорозумінь із законом і зіпсує репутацію закладу. Продавцю та підприємцю необхідно взяти за правило перевіряти документи, що посвідчують особу в разі, якщо виникають сумніви стосовно повноліття покупця.

Служба у справах дітей

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6504

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.