Не пропусти

НАША МІССІЯ –ДОПОМАГАТИ!

screenshot_2

Щорічно першої неді­лі листопада в Україні відзнача­ється День праців­ника соціальної сфери. У відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Вознесенського району працює 30 соціальних робітників. Саме на їхні плечі, в основному жіночі,так як у відділенні працює 29 жінок і 1 чоловіклягає величезний тягар чужих проблем, болю, страждань. І люди їм вірять, йдуть до них з упевненістю, що знайдуть співчуття, підтримку і допомогу. Іне дивно, що працюва­ти тут може далеко не кож­ний, адже ця професія як жодна інша потребує вміння перейматися чужим болем та співчувати йому. А ще брати на себе відповідаль­ність за долю іншої людини.

На сьогодні  послугу догляду вдома отримують 183 підопічних. Соціальні робітники слугують рятівним колом для нужденних та немічних людей похилого віку більше 10 років такі як: Мунтян Людмила Миколаївна с. Бузьке,  Хоменко Ольга Миколаївна смт. Олександрівка, Михайленко Алла Ярославівна смт. Олександрівка ,Запеско Надія Іванівна смт. Олександрівка, Воєвода Наталя Вікторівна с. Яструбинове, Бондаренко Уляна Михайлівна., Кримська Галина Іванівна с. Воронівка, Петренко Катерина Павлівна с. Дорошівка, Садолюк Ольга Григорівна с. Актове.У кожен дім підопічних вони несуть тепло, надію, віру, немовби пов’язують стареньких людей з навколишнім світом.

Наші соціальні робітники надають більше 20 видів послуг — це оплата платежів, допомога в оформленні субсидій, вони дбають про чистоту та охайність своїх підопічних і їх осель, пораються на присадибних ділянках, готують їжу тощо.

Також слід відмітити тих соціальних робітників які  протягом своєї роботи показали якісні досягнення в роботі Попову В.В. (с.Вознесенське) Свєрдлову С.М. (с.Прибужани), Кушнір О.І.(смт. Олександрівка), Якименко Н.С.(с.Мартинівка), Кириллову О.В (смт. Олександрівка), Кадацьку Г.М. та Волошину З. П. (с.Білоусівка), Літвінову М.Б.(с. Новогригорівка), Дахову Т.С.(с.Трикрати), Заграєнко Л.М.(с. Яструбинове). На їхні плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального робітника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі!

Завідувач відділення

соціальної допомоги вдома

ТЦ Вознесенського району

Лановенко О.В.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=40915

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.