Не пропусти

Комісія з питань захисту прав дітей

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини 26 жовтня за участі заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб. На комісії були присутні представники служби у справах дітей, відділу освіти району, галузі охорони здоров’я, поліції, центру соціальних служб для дітей та молоді, фахівці соціальної роботи.

imageimg_4873

На розгляд було внесено ряд питань стосовно захисту інтересів та прав дітей, серед яких:

— 2 питання щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав (у двох випадках вирішено, що є підстави для надання висновку про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей через свідоме самоухилення від виконання своїх батьківських обов’язків);

— 2 питання щодо встановлення  порядку побачень з малолітньою дитиною (батькам роз’яснені їхні права та обов’язки відповідно до чинного законодавства та задоволено порядок побачень позивачів);

img_4881img_4883

— 3 питання щодо надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку та надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки розміром 0.15 га  та земельної ділянки розміром 0.2012, земельної ділянки розміром2500.00 м2 (комісією надано дозволи, при розгляді поданих документів заявниками порушень житлових прав не виявлено);

— 1 питання розгляду заяви вихованки про виведення зі складу ПС, (у зв’язку з досягненням повноліття та продовження навчання у вищому навчальному закладі на повному державному забезпеченні).

— 1 питання щодо позбавлення батьківських прав громадянки стосовно малолітнього сина (в результаті спілкування з матір’ю, комісією надано висновок про доцільність позбавлення батьківських прав).

Окремо комісією розглядалися листи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про можливість здійснення соціального супроводу 9 сімей для вирішення складної життєвої ситуації. За результатами обговорення всі сім’ї взято під супровід з метою підвищення виховання потенціалу батьків та відповідності інтересам дітей, які виховуються в сім’ях.

Одну сім’ю знято із соціального супроводу за невиконання умов договору.

На завершення присутні розглядали лист служби у справа дітей райдержадміністрації про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Олена Козуб підсумовуючи результати роботи комісії націлила увагу присутніх на роботі з сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини з метою виходу сімей з кризи та виховання дітей в сім’ях біологічних батьків. Наголосила на важливості виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=40961

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.