Не пропусти

Година слави в бібліотеці №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

Нам не забути днів війни…  У нашій пам`яті вони.

І ті герої незабутні,

Що з нами йдуть в віки майбутні.

73 роки минуло з часу визволення України від фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у бібліотеці №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» було проведено ряд заходів: година слави «Подвиг батьків — у спадщину синам», книжкова викладка художньої літератури «У вогні палала Україна», історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу, в броні важкій віддав останні сили».

26 жовтня, на передодні свята до бібліотеки №1 на захід були запрошені студенти III курсу 31 групи Вознесенського коледжу МНАУ, разом з завідуючою бібліотеки Гойдою Р. В., заступником з виховної роботи Керлан О.О. та куратором Гонтою О. А.

В рамках години слави працівники бібліотеки Барановська Р.В. та Даниленко Н.В. нагадали учасникам заходу, про те, що в 1941-1944рр., наш народ пережив страхіття війни, втратив мільйони мужніх синів і доньок, але витримав усі випробування і доклав величезних зусиль, аби наблизити бажану мить Перемоги.

Під час проведення заходу студенти, мали нагоду переглянути електронну презентацію «Пам’ять палаючих років», а прослухані пісні воєнного часу, викликали сльози на очах у присутніх. Наприкінці заходу хвилиною мовчання діти, вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з далеких років, хто ціною власного життя захищав рідну землю.

Минають десятиліття… народжуються і виростають нові покоління все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду. Але в пам`яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

Вічна пам’ять усім, хто поліг за звільнення української землі, й тим, хто загинув на окупованій території, в концтаборах та фашистських катівнях. Слава воїнам-визволителям, підпільникам, партизанам, трудівникам тилу, які кували жадану Перемогу, що принесла визволення Україні та її народові!

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6506

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.