Не пропусти

Дорогі ветерани війни! Шановні жителі міста Вознесенська!

vizvolennya-2017

Є чи мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Одна із них — 28 жовтня — День визволення України від фашистських загарбників.

У ХХ столітті на долю нашого народу випало чимало випробувань. Одне з них – Велика Вітчизняна війна, що змінила долі мільйонів людей. Ця війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

Дорогою ціною дісталась нам перемога. Країна втратила мільйони кращих синів і доньок, які віддали своє життя у боротьбі з ворогами на фронтах Великої Вітчизняної війни. Воїни-українці зробили вагомий внесок у перемогу над фашистськими загарбниками. Радянськими бойовими нагородами було відзначено 2,5 млн осіб.Українцями були маршали С. Тимошенко, Р. Малиновський, А. Єрьоменко, П. Рибалко, С. Руденко, генерали В. Герасименко, П. Жмаченко, К. Москаленко, І.Кириченко та інші. Маршали й генерали українського походження очолювали більше половини з 15 фронтів, які діяли в період боротьби з німецько-фашистськими загарбниками.

З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. Відзнято безліч відеоматеріалу. Все це доступно, лише уходять справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ.

День сьогоднішній нерозривно пов’язаний з учорашнім, і кожен слід на землі, і нинішня радість, і небо безхмарне, і щасливе життя — це слід на землі, наших ветеранів. Сьогодні ми з великою вдячністю і любов’ю згадуємо Вас. Паморозь лягла на ваші скроні, роки поорали зморшками обличчя, але ваші серця залишилися молодими.

Добра пам’ять про вас, дорогі ветерани, завжди буде жити в наших серцях. Зі святом Вас!

З метою патріотичного виховання молодого покоління, популяризації літератури про війну, про її визволителів, про події 1941-1944 року, на абонементі бібліотеки №1 до Дня визволення України оформлено книжкову викладку художньої літератури «У вогні палала Україна», а в читальній залі експонується історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу, в броні важкій віддав останні сили».

Тож якщо ви хочете більше дізнатися про історичні події воєнних років запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки №1 КЗ “Бібліотечна мережа м. Вознесенська”, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 15.

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.