Не пропусти

День Поля на присадибній ділянці клієнтів проекту UHBDP Віктора Тьосса та Тамари Грищенко в селі Дорошівка

Як посадити озимий часник і отримати хороший урожай. Про це 21 жовтня змогли дізнатися клієнти Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва під час Дня поля на присадибній ділянці теж клієнтів проекту Віктора Тьосса та Тамари Грищенко в селі Дорошівка.  Такий практичний семінар  для жителів нашого села проводиться не вперше.

«Багато людей бажають  навчитися вирощувати часник, я дуже радий, що сьогодні тут Сергій Марчук, робота і успіхи якого надихають. Такі люди дають енергію працювати, демонструють, що своєю власною працею можна досягти результатів при наявності й невеликих фінансових ресурсів,»  —  привітав учасників Дня поля менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв і побажав всім застосувати з користю отримані знання і досягти відмінного результату в наступних сезонах.

Володимир Грищенко, сільгоспвиробник зі Світловодська, продемонстрував роботу своєї сівалки для часнику, а Сергій Марчук, фермер з Одеської області, поділився досвідом та детально розповів про те, як вирощувати  гострий продукт. За словами Сергія, часник — культура, яка потребує великої уваги. В учасників Дня поля було багато питань. Як висаджувати та зрошувати? Як удобрювати та захищати? Коли збирати? На всі питання, по можливості,  відповіли учасники проекту. 

http://doroshivska-gromada.gov.ua/news/11-38-10-25-10-2017/

1 комментарий

  1. Татьяна

    І як же його вирощувати, той часник?
    Де рекомендації?
    Інформація розміщена, а толку для людей немає!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.