Не пропусти

Гарні перспективи для розвитку молоді громади в Доршівській ОТГ

17 жовтня в Доршівській ОТГ відбулася зустріч Голови Молодіжної колегії Миколаївської області  — Дениса Яковуника і Голови юр.департаменту МК — Ірини Романової з Головою  громади  — Олександром Ігнатовим, з приводу створення консультаційно-дорадчого органу при сільській раді.

На зустрічі були присутні Грищенко Тамара Василівна — юрист сільської ради, Лобас Лілія Олександрівна — бухгалтер сільської ради, Горковська Тетяна Миколаївна — психолог ЗОШ, Волощин Юрій Сергійович — активіст молодіжного руху.

Розглянули питання щодо правових норм створення Молодіжної колегії при Дорошівській громаді, поспілкувалися та переглянули у youtube акції що проводяться для молоді. Олександр Ігнатов наголосив, що його дуже цікавлять проблеми молоді і що у селі є певні ноу-хау у залученні молоді на акції і квести. Звісно ж, пройшлися з гостями  по Дорошівці з  екскурсію,  показавши будинок культури, бібліотеку, чудовий ліс, зони відпочинку   та багато чого іншого.

«Дуже приємно, що пан Ігнатов це перший Голова ОТГ, який активно підтримав нашу ідею щодо створення консультаційно-дорадчого органу.  Ми приїхали сюди з документами на основі яких існує МК і презентували діяльність консультаційно-дорадчого органу і які є перспективи. Ми розповіли, що є конкурс проектів/програм від Управління з питань молоді та туризму ОДА, що є дуже багато можливостей для розвитку молоді у селі, що потрібно об’єднувати зусилля і працювати разом. Координатором цієї зустрічі була Тетяна Ігнатова — представник активної частини молоді громади, помічник Голови МК, стипендіат Миколаївського міського голови. Дуже дякуємо за теплу, гостинну атмосферу і цікаву бесіду. Я сподіваюсь, що до кінця цього року на сесії сільської ради буде прийнято рішення щодо створення Молодіжної колегії при Дорошівській громаді» — розповів Денис Яковуник.

То ж запрошуємо небайдужу та активну молодь Білоусівки та Дорошівки  до співпраці у створенні  діючої молодіжної  колегії, для розвитку та добробуту нашої ОТГ.

http://doroshivska-gromada.gov.ua/news/11-16-35-23-10-2017/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.