Не пропусти

Прокуратура через суд вимагає повернення у власність держави 132 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 2 млн. грн. в Прибужанівській ОТГ

Зважаючи на аграрну специфіку регіону, питання законності використання земель сільськогосподарського призначення, які займають понад 2 тис га або 84% від земельного фонду області, перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

dsc_0120-2

Так, Вознесенська місцева прокуратура у судовому порядку вимагає дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 132 га вартістю понад 2 млн.грн., розташованої в межах території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району, та повернення її державі.

Як з’ясувала прокуратура, орендар своєчасно та у повному обсязі не сплачує орендну плату за використання зазначеної земельної ділянки, наданої для сінокосіння та випасання худоби.

Також орендар, у порушення умов договору, не забезпечив використання спірної земельної ділянки за цільовим призначенням, внаслідок чого на вказаних землях іншими громадянами вирощувались сільськогосподарські культури.Зазначене призводить до погіршення якості ґрунтів, виснаження земель та завдає значної шкоди земельним ресурсам держави.

Реагуючи на порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом, розгляд якого триває.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.