Не пропусти

Депутат Ігошина О.С. стверджує, що протипожежні заходи дерев’яних конструкцій покрівлі ЗОШ № 8 не проводились

                            Вознесенському  міському голові
									Лукову В.Д.
							Депутата  Вознесенської міськради
									Ігошиної О.С.
				ДЕПУТАТСЬКЕ   ЗВЕРНЕННЯ

	Відповідно до ст..13, п.1,ст..14 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу розглянути моє звернення, відреагувати належним чином та повідомити мене письмово про вжиті Вами заходи.
1.	 Надана Вами відповідь на мій попередній депутатській Запит і копія Акту про нібито проведені протипожежні заходи дерев’яних конструкцій покрівлі школи № 8 ( який надала якась приватна фірма)---не відповідають дійсності і---саме цей Акт—викликав підозру у правоохоронних органів та спеціалістів експертів.
Саме про це я інформувала Вас, в своєму Запиті і вказувала, що авторитетною комісією ( за участі в т.ч. і підрядника) були відібрані зразки дерев’яної конструкції школи і відправлені на державну експертизу в спеціалізовану лабораторію.
За повідомленням слідчих обласного Управління поліції, результати проведеної експертизи свідчать про те, що ніяких вогнезахисних заходів—не проводилось.
Тобто діти, яких Ви на словах так сильно любите і турбуєтесь про них, перебувають  під загрозою можливої пожежі.
Згідно вищевикладеного прошу вжити необхідних заходів реагування.
 2.Дитячий майданчик по вул. Молодогвардійска, навпроти Будинку Культури «Зеленого Гаю» та Центральної  садиби «Зелений гай» (на місті колишньої сміттєвої звалки)— розташований безпосередньо в охоронній зоні лінії електромережі, потужністю 35000 вольт. Через весь  дитячий майданчик проходить лінія електромережі, яка може відірватись та смертельно уразити, перебуваючих на майданчику дітей та дорослих.
На підставі викладеного прошу :
-надати  відповідь, хто із працівників міськвиконкому та підпорядкованих йому інших установ надав згоду на розміщення  дитячого майданчика під лінією електромережі потужністю 35000 вольт
-які заходи Ви прийняли, після мого звернення;
Це депутатське звернення прошу оголосити на сесії міської Ради
20 жовтня 2017 р.
igoshina

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.