Не пропусти

Безпека дитини понад усе!

ssd-112jpg

17.10.2017 рокублизько 16-ї години до Служби у справах дітей надійшов сигнал від адміністрації Вознесенської ЗОШ №10 про те, що учениця 6 класу опинилася без батьківського піклування через те, що її мати потрапила на стаціонарне лікування до КУ «Вознесенська ЦРЛ», а близьких родичів у  родини немає.

Відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» начальником Служби у справах дітей міської ради було прийнято рішення про негайне відпрацювання даного повідомлення, оскільки  життя та здоров’я малолітньої дівчинки знаходиться під загрозою.

Працівники Служби спільно із фахівцями ВМЦСССДМ здійснили вихід за місцем проживання родини. Було встановлено що, дійсно, матір дитини поклали в лікарню, але через те, що  мати самостійно виховує дитину, вона прийняла рішення проходити лікування на денному стаціонарі. Таким чином, факт залишення дитини  без батьківського піклування не підтвердився, але матір’ю дитини було проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, наголошено на її  відповідальність за життя та здоров’я дитини та обов’язковість здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, про що було відібрано відповідне  пояснення. Також матері було роз’яснено, що у разі зміни обставин щодо її лікування, вона має негайно повідомити про це Службу у справах дітей для вжиття невідкладних заходів щодо захисту прав та інтересів  дитини.

Служба у справах дітей міської ради ВМР

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.