Не пропусти

Заходи до Дня захисника України

Напередодні святкування Дня захисника України Вознесенський міськрайонний центр зайнятості 12 та 13 жовтня провів ряд профорієнтаційних заходів у ЗОШ №2 та ЗОШ №3 з залученням учасників АТО – Стрільця Олександра та Каламурзи Олександра з метою проведення виховних бесід та формування почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості. Запрошені розповіли про те, як до них прийшло усвідомлення того, що професія «військовий» саме для них. Військові події, сутички, бої, загиблі побратими, полон – про все це дуже важко говорити, але почуте з вуст героїв неабияк вразило школярів. Вони ставили питання, часом кориговані вчителями, та у відповідь чули сумні розповіді про події на Сході країни. 


Фахівець Вознесенського МРЦЗ Чорна Ірина акцентувала увагу молоді на нелегке завдання перед ними – вибір професії. Напередодні свята основну увагу було прикуто на презентацію професії військової сфери. Одне з найбільш важливих рішень у житті людини може реалізувати весь творчий потенціал, або призвести до глибоких розчарувань. Результат залежить від того, наскільки відповідально школярі ставитимуться до окресленого питання. Молоді люди отримали актуальну інформацію про можливість та перспективи працевлаштування в сучасних умовах, допомогу служби зайнятості в питанні вибору професії та можливості навчання і зміни професії.

По закінченню зустрічей школярі щиро подякували гостям за цікаву та вкрай важливу для них інформацію. Вчителі підсумували, що для українців 14 жовтня свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 

Усі ми віримо, що небо нашої України-матері стане мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Ми повинні розуміти, як важко нашим воїнам знаходитися далеко від своїх родин і друзів, як важко кожного дня переживати смертельні ризики та втрати побратимів. Тож підтримуймо та поважаймо наших славних героїв, відважних захисників України.

http://voz.gov.ua/material/6473

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.