Не пропусти

Заступник міського голови у місті Вознесенську може отримати майже 16 тис.заробітної плати

 

Якщо 20 жовтня 2017 року депутати міської ради приймуть рішення про встановлення заступнику міського голови Сметані Ю.О. премії у 160% , то він буде отримувати заробітну платню майже у 16 тис.грн.
smetana-blog
Нагадаємо, що премія у міського голови Лукова В.Д. складає 80%.
 
Під час засідання постійної депутатської комісії з питань законності та правопорядку  17 жовтня 2017 року відбулося обговорення цього питання. Жодного показника, якиий би підтвердив правомірність призначення такої премії керуючим справами  виконавчого комітету Сербенюк Н.М наведено не було.
Єдине, що відмічалося, що він уходить з роботи о 20- 21-й годині.
Це ні про що не говорить.
За звичайну зарплату людина має працювати з 8.00 до 17.00
Якщо є премія у 100%  — то , напевно робочий час необхідно збільшити у 2 рази, або збільшити результативність своєї роботи у 2 рази.
 У Сметани Ю.О  і сьогодні премія складає 120 %
А хтось спитав у громадян міста Вознесенська, які обрали цю владу, цих депутатів, і довірили їм керувати своїми коштами, які вони сплачують на утримання працівників «білого дому» ( як говорять в народі) — що вони думають з цього приводу?
 Чи може є інші питання, які потребують фінансування з міського бюджету?
Вже стає поганою традицією, коли з’являються кошти по перевиконанню бюджету  — направляти їх на підвищення заробітної плати керівництву міської влади !!!

 

1 комментарий

  1. наблюдатель

    Выбрали? Жрите!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.