Не пропусти

На Вознесенщині поліція розслідує обставини конфлікту зі стріляниною

(ФОТО БУДЕ ДОДАНО ПІЗНІШЕ)

15 жовтня у Вознесенську трапилась сварка між чотирма відпочиваючими на літньому майданчику кафе. Під час бійки незнайомці почали трощити майно закладу, тому у ситуацію втрутилась продавець. Над нею клієнти стали насміхатись та не пускати у середину магазина. На допомогу жінка покликала власника закладу і, коли 30-річний чоловік прийшов, від нетверезих клієнтів дісталось і йому. У відповідь господар відкрив стрілянину з власної зареєстрованої травматичної зброї, влучивши у кожного із хуліганів.

screenshot_6

Поліцію та швидку викликала продавець. Чоловіки, віком від 29-ти до 36-ти років, отримали непроникаючі вогнепальні поранення, необхідна медична допомога їм була надана на місці.

Зараз слідчі Вознесенського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.125 КК України «Умисне легке тілесне ушкодження», що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Вирішується питання про надання додаткової кваліфікації події.

Відділ комунікації поліції
Миколаївської області

https://www.facebook.com/UA.National.Police.Nikolaev/?hc_ref=ARTnvmq1L_0ftA4PgvFUlDZvYyYBmLpD7mr9WPHKhig4xozlf1FqY9NjRkAsEiucYZg&fref=nf

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.