Не пропусти

У Вознесенській місцевій прокуратурі проведено міжвідомчу нараду

csc_0631

У середу, 11 жовтня 2017 року, за дорученням прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса, у Вознесенській місцевій прокуратурі під головуванням керівника місцевої прокуратури Віталія Шевченка проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних органів регіону, органів виконавчої влади та керівників громадських формувань, на якій обговорено стан протидії злочинності у Вознесенському, Веселинівському, Доманівському, Єланецькому та Новоодеському районах упродовж 9 місяців 2017 року, взаємодії правоохоронних органів з громадськими формуваннями, визначення додаткових спільних заходів до підвищення ефективності боротьби зі злочинністю.

Керівником місцевої прокуратури на нараді звернуто увагу на те, що вжиті упродовж поточного року спільні заходи управлінського, організаційного та координаційного характеру щодо протидії злочинності на території регіону сприяли підвищенню рівня узгодженості дій правоохоронних органів щодо протидії цьому негативному явищу.

Так, спостерігається зменшення кількості облікованих кримінальних правопорушень, тяжких злочинів, злочинів проти власності, грабежів, шахрайств.

Зокрема, на 28% зменшилась кількість кримінальних правопорушень майнової спрямованості (1021 проти 1421 у минулому році), у тому числі грабежів – на 49,3% менше або 36 проти 71 у минулому році.  Із 6 вбивств, скоєних з початку року, 5 вже розкрито.

Окрім того, розкрито ряд особливо тяжких та резонансних злочинів. Так, розкрито викрадення заступника голови Єланецької райдержадміністрації та незаконне заволодіння автомобілем, який перебував у користуванні останньої, вчинене у березні поточного року. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду, розгляд якого триває.

Також викрито дві групи злочинців, які з використанням зброї вчинили розбійні напади на підприємців міста Вознесенська та Веселинівського району протягом поточного року. Обвинувальний акт стосовно 4 осіб на даний час перебуває на розгляді в суді, стосовно ще 3 підозрюваних досудове розслідування триває.

Разом з керівниками громадських формувань обговорено наявні проблеми, подальшу взаємодію та співпрацю. Від правоохоронців та керівників громадських формувань заслухано пропозиції щодо спільних заходів, направлених на протидію злочинності в регіоні.

За результатами проведеної міжвідомчої наради прийнято рішення, яким визначено ряд спільних заходів, направлених на підвищення ефективності протидії злочинності.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.