Не пропусти

«Батьківщину – мати, вмій захищати»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу згідно з Указом Президента України щорічно 14 жовтня відзначається День захисника України.

День захисника України став святковим для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Адже 14 жовтня — велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, здавна відомої духовної заступниці українського козацтва, представники якого уособлюють в собі патріотизм та відвагу, виступаючи захисниками рідного краю. На Покрову слід вшановувати пам’ять всіх, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога. Свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

12 жовтня працівники бібліотеки №1 підготували свято – зустріч «Батьківщину – мати, вмій захищати», на яке завітали учні 8 класу, ЗОШ № 2, разом з вчителем історії і права Михайловою Л.В.

В ході заходу бібліотекарі розповіли про свято Захисника України, про свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Під час історичних читань «Українське козацтво: відгомін віків» учні, поринули в минуле України, на Січ, на острів Хортицю — осередок козацтва на Дніпрі, ознайомилися з життям запорізького козацтва.

Юнакам та дівчатам були запропоновані інтелектуально-патріотичні конкурси які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Під кінець свята, завідуюча бібліотеки Барановська Р.В. запросила всіх познайомитися з виставкою літератури про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України.

Ми вітаємо в цей день усіх чоловіків: і сивочолих ветеранів, і молодих людей, які в не такому далекому минулому відслужили військову службу, і тих, хто нині захищає наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Зі святом вас! Мужні й надійні захисники Вітчизни, наші захисники!

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6448

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.