Не пропусти

«Велика Українська Хода» у Вознесенську

Сьогодні, 12 жовтня, на площі перед міським будинком культури проходить Всеукраїнська акція «Велика Українська Хода». Ініціатором та організатором патріотичної акції є наша землячка, уродженка Первомайщини, військовий кореспондент, волонтерка, учасниця Революції Гідності Катерина Валевська. Велика Українська Хода була проведена в багатьох містах, селищах, селах, військових бригадах та батальйонах з метою духовно єднання у спільній боротьбі проти ворога та заради мирного неба над Україною. Вознесенськ став 731 населеним пунктом.

Площа, оповита Державними стягами України, прапорами міст та військових частин зі всієї країни загальною протяжність в один кілометр, привертає увагу перехожих. В колекції волонтера близько семисот прапорів, серед яких подаровані добровольчими батальйонами, військовими бригадами та підрозділами, що перебувають в зоні АТО. Є тут і стяг підписаний легендарними кіборгами – оборонцями Донецького аеропорту, подарований захисниками Широкиного, Щастя та інших міст. Вони омиті зливами, сльозами матерів, дружин і дітей, пошарпані вітрами й хуртовинами, але вціліли й мандрують Україною, щоб ми пам’ятали, хто нас захищає і, за які цінності борються українці, починаючи від Майдану та Революції Гідності. Скріплені в ланцюг стяги з різних куточків нашої держави символізують єдність України та українського народу, а сама акція підтримує бойовий дух наших захисників на передовій

Вознесенці мають нагоду побачити це унікальне явище, зібране в одному місті, прочитати побажання воїнам, які знаходяться нині в зоні проведення АТО та залишити свої «вітання» на жовто-синьому державному прапорі, який згодом стане частиною багаточисельної колекції.

Запрошуємо вознесенську громадськість взяти активну участь в акції «Велика Українська Хода» та залишити свої побажання нашим героям, котрі зараз захищають нашу незалежність, борються за мир і спокій в Україні.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6443

1 комментарий

  1. На переднем плане флаги перевернуты, патриоты, блин.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.