Не пропусти

ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!

den-zah-ukr

14 жовтня – День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, а віднедавна – ще й День захисника України! Дата, об’єднана славними козацькими традиціями, лицарським духом українського народу, день, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової історії.

Любов і шана українців до визволителів рідного краю оспівана в народних піснях та думах. Захисник України – це той, для кого честь, гідність та Батьківщина понад усе! Це взірець патріотизму, мужності та самопожертви для кожного з нас.

Висловлюємо вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, добровольцям, які сумлінно виконують свій громадський обов’язок, усім, хто нині на передовій.

Ми пишаємось своїми земляками, які стали на захист Вітчизни, коли агресор ступив на українську землю у 2014 році. На превеликий жаль, не всі повернулись живими додому. Схиляємо голови перед загиблими захисниками та дякуємо матерям і дружинам за синів і чоловіків. Громада завжди пам’ятатиме своїх земляків!

З Днем захисника України, з Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, дорогі вознесенці! Миру в країні, злагоди в родинах, віри у краще майбутнє, міцного здоров’я, добробуту, достатку та загальнонаціонального благополуччя.

 Віталій Луков, міський голова,

Лариса Торжинська, секретар міської ради

http://voz.gov.ua/material/6447

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.