Не пропусти

Проведено спільний рейд «Діти вулиці»

diti-vulitsi

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, робочою групою у складі: начальника Служби у справах дітей Вознесенської міської ради Тичинської Ж.П., головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Вознесенської міської ради Нікітченко Н.В., директора Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Петрушкової Т.А. та фахівців з соціальної роботи ВМЦСССДМ Бондаренко О.Ю. та Кольчак Р.М., 05.10.2017 року проведено профілактичний рейд “Діти вулиці”.

Під час профілактичного рейду було відвідано 5 сімей, в яких виховується 12 неповнолітніх дітей,що опинилися в складних життєвих обставинах.

З батьками цих дітей проведені профілактичні бесіди, роз’яснене чинне законодавство щодо відповідальності батьків за виховання, навчання та утримання дітей в належних умовах.

За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов та попереджено 3 батьків про відповідальне батьківство.

Служба у справах дітей Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6440

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.