Не пропусти

Апеляційний розгляд кримінального провадження за обвинуваченням Геннадія Дуброва та Миколи Паладія перенесено

Сьогодні, 10 жовтня, представники партії «Свобода» прийшли підтримати обвинувачених Геннадія Дуброва та Миколу Паладія під час розгляду апеляційного провадження за їхнім обвинуваченням.

 

 

 

 

Близько 9.00 години під будівлею апеляційного суду Миколаївської області зібралося 30-40 осіб з прапорами і музичним супроводом, який не сприяв розгляду вже розпочатих справ, однак мітингарі на це не зважали.

 

 

Після виступу декількох спікерів, учасники процесу та слухачі були запрошені розпорядником до зали судових засідань. У багатьох з них поліціанти вилучили ножі і газові балончики. Після вилучення заборонених предметів, до зали суду змогли зайти всі охочі.

 

 

 

 

У судовому засіданні з’ясувалося, що потерпілі Чмир С. і Устименко Б.не з’явилися, а без їх участі, як вважали обвинувачені та їх представники слухання справи неможливе, тому апеляційний суд змушений був перенести розгляд справи для виклику всіх учасників, а також свідків.

 

 

 

Колегія суддів у складі головуючої О.В.Куценко, суддів О.М. Фаріонової та М.П.Міняйла вирішила, що розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами начальника Веселинівського відділу Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області Могили С.М., захисника Пархоменка С.С. в інтересах  обвинуваченого Дуброва Г.О., захисників Гринишака М.М. та Данилова О.Ф. в інтересах обвинуваченого Паладія М.А. на вирок Братського районного суду Миколаївської області від 17.03.2017 року, постановлений  відносно Дуброва Г.О.,  обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.1 ст.294, ч.4 ст.296,  ч.3 ст.15 ч.2 ст.146, ч.1 ст.353 КК України, Паладія М.А.  обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.3 ст.15 ч.2 ст.146, ч.1 ст.353, ч.1 ст.263,  ч.4 ст.296 КК України., продовжиться 27 жовтня 2017 року о 10 год.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.