Не пропусти

Урядова програма «Доступні ліки» діє

dostupni-liki

Головними принципами програми «Доступні ліки» є: лікування захворювань, що відносяться до пріоритетних станів в Україні (серцево – судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма), відшкодування на рівні амбулаторної ланки, виключно за рецептом, який виписує лікар із зазначенням діючої речовини, відшкодування за найдешевшою ціною, що зумовлює здорову конкуренцію між виробниками. Важливо зазначити, що програма передбачає встановлення граничних цін, так званих референтних, на рівні цін в сусідніх країнах.

Урядова програма «Доступні ліки» працює вже 6 місяців. Вона допомогла мільйонам українців почати лікуватися системно та дійсно ефективними препаратами безкоштовно чи з невеликою доплатою.

Позитивним є те, що більше людей звертаються на первинний прийом для обстеження, для визначення факторів ризику. І вони готові приймати ліки на постійній основі. А вже на повторних прийомах у лікаря є більше часу для бесіди про модифікацію способу життя, про те, які продукти вживають пацієнти, в чому вони себе обмежують, яка їхня фізична активність, як вони оптимізують масу тіла, що є одним із основних факторів профілактики розвитку серцево-судинних захворювань та цукрового діабету. Коли пацієнт відчуває ефект безперервного прийому препаратів та економію коштів, він залишається прихильним до терапії. Адже саме ця прихильність до терапії разом із модифікацією способу життя дасть можливість знизити частоту ускладнень, інвалідність та смертність, покращити якість життя наших пацієнтів.

В місті Вознесенську на реалізацію програми «Доступні ліки» виділяється достатньо коштів з урахуванням кількості хворих на серцево – судинну патологію, цукровий діабет та бронхіальну астму, які потребують постійного прийому ліків.

Тож не гайте часу, звертайтесь до сімейного лікаря щомісяця і отримуйте рецепти на ліки, які за символічну ціну допоможуть вам вести активний спосіб життя якомога довше та не мати прикрих ускладнень.

Щоб скористатись Програмою необхідно:

— завітати до сімейного лікаря

— отримати потрібний рецепт

— звернутись з рецептом до аптеки.

Аптеки, які беруть участь в Програмі «Доступні ліки»:

— аптека (ФОП Середін О.М.) – вул. Героїв України, 6;

— аптека «Нова аптека» ( ФОП Середіна А.М.) – вул. Чубчика,9;

— аптека ( ФОП Романюк Н.Ф.) – вул. Соборності,33;

— аптека (ФОП Феняк І.М.) – вул. Героїв України, 16;

— аптека «Панацея» (ФОП Паламарчук В.М.) — ул.228 Стрілецької дивізії, 26;

— аптека №42 «Фармація» — вул. Центральна, 21.

Шановні жителі міста, скористайтесь програмою «Доступні ліки» та БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Сектор з питань ОЗ УСЗН ВМР

http://voz.gov.ua/material/6436

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.