Не пропусти

До відома громадських організацій!

uvaga

Виконавчим комітетом Вознесенської міської ради створюється конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах (далі конкурсний комітет). Загальний чисельний склад конкурсного комітету – 12 осіб.

Відповідно до ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», п.23, 24 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» до складу конкурсного комітету входять представники органів місцевого самоврядування, Укртрансбезпеки, Національної поліції, територіального органу з надання сервісних послуг МВС та громадських організацій.

Із складу конкурсного комітету 50 відсотків — представники  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, решта — представники громадських організацій.

Перевага буде надаватися громадським організаціям у сфері автомобільного транспорту.

Тому запрошуємо громадські організації до участі в конкурсному комітеті.

Заяви приймаються в відділі економіки апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради (каб. 35, ІІ поверх Виконавчого комітету міської ради) з 8.00 11.10.2017 р. до 17.00 25.10.2017 р.

Детальніша інформація за телефоном 4-34-90.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6438

 

1 комментарий

  1. Татьяна

    2 питання.
    1. Наскільки відомо, в нашому місті немає громадської організації в сфері автомобільного транспорту, хіба що СТК «Восход»?

    2. При оголошенні будь-якого конкурсного відбору опрлюднюється форма заявки та вимоги до учасників конкурсу.

    Хотілося щоб організатори конкурсу зважили на це, щоб потім не було причиною відмови від участі в конкурсі неправильно заповнена заявка…

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.