Не пропусти

Вознесенці можуть записувати з «терміналу», відео звернення до мера та головного лікаря ВРЦЛ. Забавка чи реальний сервіс?

 

 За допомогою ІСП  (інформаційна сенсорна панель) кожен бажаючий може переглянути різноманітну інформацію, відвідати офіційний сайт міста, переглянути електронну карту міста та записати відео або аудіо звернення до міського голови та головного лікаря.

4541

Нагадаємо, що у Вознесенському ЦНАПІ, аналогічний термінал поки що заставлений стільцем.

screenshot_21

Громадські активісти, також звертали увагу, що у самій міській раді схожий дорогий термінал не використовується, а «на ньому прибиральниці розвішують полові тряпки».

Дуже хочеться, щоб у ВЦРЛ все ж таки, змогли наладити безперебійну роботу вказаного термінала за призначенням. І мер та головний лікар відповідали, хоча б електронною поштою на суттєві відео звернення.

 

4243

На першому поверсі поліклінічного відділення КУ «Вознесенська центральна района лікарня» біля реєстратури підключений безкоштовний Wi-Fi. Кожен бажаючий може підключитись до мережі Інтернет.

4446

1 комментарий

  1. наблюдатель

    На першому поверсі поліклінічного відділення КУ «Вознесенська центральна района лікарня» біля реєстратури підключений безкоштовний Wi-Fi.
    Ооооооо, часовня, вай-фай! Я уже чувствую как мне легче!!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.