Не пропусти

Проект «Партисипативна демократія …» виявив у Вознесенську недостатність діалогу влади з підприємцями

Південне сонячне місто Вознесенськ теплом зустріло робочу групу з підвищення ефективності діяльності в сфері місцевого економічного розвитку, що провадиться Асоціація міст України
Міський голова Віталій Луков щиро зустрів представників 12 міст та розповів історію міста, яке в свій час могло стати обласним центром. У місті виробляють шкіру для взуття військових, добре розвинута швейна індустрія, будівельна галузь та має високий потенціал розвитку річкового транспорту Південним Бугом. А вікіпедія ще пише, що тут загинув відомий персонаж Мішка Япончик.
Друге засідання проходило в травні на базі Миргородська Міська Рада, де було напрацьовано показники для визначення внеску міста у залучення інвестицій. 

3132
Після цього соціологами було проведено фокус-групу та інтерв’ю з підприємцями-інвесторами.
На третьому засіданні опрацьовуємо підсумковий звіт за результатами фокус-груп, аналізуємо думки та позиції місцевих підприємців стосовно співпраці з владою. Цікава інформація, що свідчить про недостатність діалогу влади з підприємцями у всіх містах. Адже серед недоліків, на які вказують потенційні інвестори, є відсутність якоїсь певноі інформаціі, яка насправді є на сайтах міських рад.

По результатам проекту для кожного міста будуть напрацьовані конкретні рекомендаціі з підвищення ефективності.
Проект «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що впроваджується за підтримки МЗС Норвегії.
До заходу приєдналася потужна з досвідом команда ГО «Розумне місто» з Олександр Рябий.

3334

3536

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007227197058&hc_ref=

1 комментарий

  1. наблюдатель

    «А вікіпедія ще пише, що тут загинув відомий персонаж Мішка Япончик.»
    А бандит Красный, про него почему забыли? Наш город полон важных исторических событий))

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.