Не пропусти

Медреформа. Як організувати укладання декларацій з сімейним лікарем?

Продовжуємо відповідати на запитання про медреформу. Хто буде ініціатором укладення декларації з сімейним лікарем? Як буде організовано підписання договорів?

sim-likari

Отже:

Громадянин може обрати будь-якого сімейного лікаря, незалежно від місяця проживання чи реєстрації.

Ініціатором укладання декларації може бути як лікар, так і громадянин. У кожного своя зацікавленість: у лікаря — кількість контрактів (від цього залежатиме його заробітна платня); у громадянина — доступ до медичної допомоги.

Якщо ви вже маєте лікаря, який надає медичну допомогу вам або членам вашої родини, якому ви довіряєте — просто підпишіть з ним декларацію. А Національна служба здоров’я України заплатить вашому лікарю. Якщо лікар, який вів вас до початку приписної кампанії, вас не влаштовує, ви можете змінити його.

Де шукати?

Дізнайтеся про сімейних лікарів, які працюють у найближчих до вас амбулаторіях сімейної медицини.  Розпитайте сусідів та знайомих, чи подобається їм їхній сімейний лікар.

До початку приписної кампанії також буде створена єдина відкрита електронна база, прив’язана до мапи, де ви також зможете обрати лікаря, до якого зручно та швидко дістатися.

Визначилися з лікарем. Що далі?

Як тільки буде оголошено про початок приписної кампанії, ви зможете підписати декларацію із сімейним лікарем.  Ви можете підписати декларацію у будь-який час, навіть під час першого звернення.

Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря.

Після ухвали медреформи з січня 2018 року сімейний лікар почне отримувати пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, який уклав з ним договір.

КУ «Вознесенський МЦ ПМСД»

Головний лікар Дяченко Т.В.

http://voz.gov.ua/material/6428

1 комментарий

  1. Татьяна

    А якщо у одного лікаря буде 3 тисячі мешканців міста ( бо йому довіряють), а у іншого тільки — 500?
    Що буде? І дозволить це керівництво лікарні?
    Наскільки я знаю, питання кількості мешканців (хворих) раніше суворо контролювалося!
    Що буде тепер?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.