Не пропусти

НА ЗАСІДАННЯХ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Постійні депутатські комісії Миколаївської обласної ради розпочали підготовку до пленарного засідання чергової сесії Миколаївської обласної ради. Питання, запропоновані до розгляду у сесійному режимі опрацьовують члени постійних депутатських комісій. Протягом двох днів проекти рішень розглядали члени постійних комісій з питань соціальної політики, охорони здоров`я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму , з питань культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту та з питань промислової політики та підприємництва ,енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. В роботі комісій взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

screenshot_1

 

На розгляд депутатського корпусу запропоновано 29 проектів рішень. Блок питань стосується освітньої галузі. Зокрема, рішенням депутатського корпусу затверджується порядок призначення стипендій голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови Миколаївської обласної ради студентам вищих та учням професійно-технічних навчальних закладів. Вносяться зміни до Статуту комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж та затверджують його у новій редакції. Через припинення діяльності Миколаївської обласної психолого-медико-педагогічної консультації –організації обласної комунальної власності створюються інклюзивно- ресурсні центри. Вони працюватимуть у районах та містах. У Миколаєві на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти функціонуватиме ресурсний центр з моніторингу та методичної підтримки діяльності центрів на місцях. Також депутатському корпусу пропонується ухвалити зміни-доповнення до програми розвитку освіти на 2017-2021 роки. Вони стосуються забезпечення доступу учнів до електронних  підручників шляхом надання відповідних ключів. Таким чином всі без виключення вихованці загальноосвітніх шкіл отримають доступ до електронних підручників, затверджених та запропонованих міністерством освіти та науки України.

Внесенням змін до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки вирішується нагальна потреба придбання спецавтотранспорту для підрозділів Головного управління  ДСНС України у Миколаївській області та квадрокоптеру для здійснення  повітряної розвідки у місцях виникнення надзвичайних ситуацій.

Три питання порядку денного стосувалися діяльності комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт». Внесення змін до Програми розвитку підприємства, за словами Сергія Сікорського, в.о. начальника управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації обумовлені перерозподілом коштів між заходами програми і носить суто технічний характер. Аналогічна ситуація і з змінами до Статуту комунального підприємства. В процесі оформлення права на землю виникла необхідність внесення до документів здійснення  певних видів діяльності.

На розгляд чергової сесії виноситься питання внесення змін до обласного бюджету. Депутатський корпус має перерозподілити кошти, які з`явились в наслідок перевиконання бюджету.

Під час засідання постійної комісії    з питань культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту,  за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко,  розглядалась проблематика Комунального закладу «Загальноосвітня школа інтернат 1-3 ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації». Так, депутати – члени постійної комісії вважають за недоцільне передавати на баланс МОІППО ( Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) один зі спальних корпусів закладу для використання його у майбутньому у якості готелю для слухачів курсів. Відреагували учасники засідання на лист членів колективу навчального закладу стосовно тривалої відсутності у школі-інтернаті офіційно  призначеного  керівника. Для розв`язання проблеми членами профільної комісії ухвалено відповідні рекомендації.

http://mk-oblrada.gov.ua/index.php/1309-na-zasidannyakh-postiynykh-deputatskykh-komisiy

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.