Не пропусти

У ході перевірки Вознесенської виправної колонії вилучені прострочені медпрепарати (ФОТО)

 

Регіональною прокуратурою постійно вживаються рішучі заходи, спрямовані на забезпечення конституційних прав громадян в місцях несвободи області.

Так, за дорученням прокурора області Тараса Дунаса, 29 вересня 2017 року заступником прокурора Миколаївської області Анатолієм Жмурою здійснено раптовий візит до  Вознесенської виправної колонії № 72 Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

У ході візиту Анатолієм Жмурою особливу увагу звернуто на належне медичне забезпечення в’язнів та дотримання вимог законодавства при накладенні на них дисциплінарних стягнень.

Зокрема, при перевірці медичної частини установи виконання покарань, за вказівкою заступника прокурора області вилучено з використання медичні препарати, термін придатності яких закінчився.

Окрім того заступником прокурора області звернуто увагу керівництва установи на необхідність дотримання працівниками виправної колонії покладених обов’язків щодо забезпечення гарантованих державою прав і свобод громадян, свободу яких обмежено та недопущення приниження людської гідності засуджених.

Зважаючи на зазначені та інші виявлені у ході візиту до установи виконання покарань порушення вимог законодавства, керівництву установи внесено вказівку щодо їх невідкладного усунення.

Також заступником прокурора області проведено особистий прийом засуджених. Питання, які турбували в’язнів, стосувалися їх медичного забезпечення та законності тримання у дисциплінарному приміщенні. По кожному питанню надано вичерпні відповіді з роз’ясненням законодавства та рекомендаціями.

Загалом, упродовж року за результатами здійснення прокурорських перевірок у Вознесенській виправній колонії внесено 11 документів реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 27 службових осіб.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

http://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=216561&fp=10

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.