Не пропусти

Перші кроки задля паралімпійських висот

У середу, 4 жовтня, на території КУ «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська» (вул. Михайлівська, 3) відбулись спортивні змагання для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Привітати усіх з початком змагань та презентувати подарунок прийшли міський голова Віталій Луков, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій та начальник Управління соціального захисту населення ВМР Ірина Шишляннікова. Очільник розповів присутнім про об’єкти будівництва, які мають бути завершені до кінця поточного року та нагадав про інновацію міста – «Картку вознесенця», яку мають отримати всі вознесенці без винятку. Приємним подарунком для міської ГО «Союз організацій інвалідів України» стали новенькі м’ячі для гри в «Бочче». Виконавчий комітет Вознесенської міської ради висловлює щиру подяку ТОВ «Німфея» за пошив м’ячів з натуральної шкіри, які стануть в нагоді людям з особливими потребами для змагань та спортивного дозвілля.

Після урочистої частини учасники змагань взяли участь в іграх «Дартс» та «Городки». Переможців та призерів було нагороджено Грамотами Управління соціального захисту населення ВМР та міської організації «Союз організацій інвалідів України». На учасників змагань чекав гарячий чай та смаколики. Велика подяка всім приватним підприємцям, які долучились до організації заходу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6408

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.