Не пропусти

Директором КП «Регспод» став депутат міської ради ПИЛИПЕНКО Д.В.

ПИЛИПЕНКО Дмитро Валентинович, депутат Вознесенської міської ради сьомого скликання.

screenshot_6

Пилипенко Д.В., очолює Вознесенську міську організацію Політичної партії «Національно Демократична партія «України».

В декларації Дмитра Валентиновича за 2016р. зазначено, що він голова  ОСН «Квартальний комітет «Янтарний» та благодійного фонду «Золотий Ключик», і має 402 тис. грн. на банківському рахунку.

Пилипенко Д.В. відноситься у міській раді, до так званої «ПРОМЕРСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ» і зазвичай підтримує провладні рішення на сесії.

Як депутат Пилипенко Д.В., не подав жодного проекту рішення міської ради, що було винесено на сесію та депутатського запиту.

Єдиним скандальним проектом рішення «ВІД Пилипенко Д.В.»  був проект, щодо фактичного списання (розстрочення на понад 10 років) ТОВ «БОС» боргу, більше 2 міл. грн. перед громадою міста.

Тоді начальник управління комунальної власності Міняйло В.П., зазначила що вказаний «проект  Пилипенко В.Д.» порушує низку статей Кримінального кодексу, і проект рішення не  був поставлений у порядок денний сесії. Наразі міська влада, стягує вказаний борг з ТОВ «БОС» у судовому порядку.

screenshot_4

screenshot_2

screenshot_3

 

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 02 жовтня 2017 року № 127-р

м. Вознесенськ

Про призначення на посаду

директора Комунального

підприємства «Регспод»

Відповідно до контракту №61 від 29.09.2017, керуючись пунктами 10, 20 час-тини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.ПРИЗНАЧИТИ з 02 жовтня 2017 року ПИЛИПЕНКА Дмитра Валентиновича на посаду директора Комунального підприємства «Регспод» з посадовим окладом 8332,00 грн.

Підстава: заява Пилипенка Д.В., контракт №61 від 29.09.2017.

2.Головному бухгалтеру Комунального підприємства «Регспод» ЗДІЙСНЮВАТИ нарахування заробітної плати відповідно до контракту №61 від 29.09.2017, починаючи з 02 жовтня 2017 року.

Міський голова /підпис/ В.Д. Луков

Згідно з оригіналом:

Начальник загального відділу Н.А.Охрімчук

2 комментарии

  1. Наблюдатель

    Нализал)))

  2. Татьяна

    Хочу зазначити, що майже півтора місяця тому Пилиппенко Дмитро Валентинович звернувся до правління органу самоорганізауії населення «Янтарний» з проханням звільнити його від обов’язків голови ОСН. Питання поки не вирішене із-за відсутності кандидатури на цю посаду.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.