Не пропусти

Шановні вознесенці поважного віку!

den-pohilogo-viku

Ви — люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість. А ще нинішнє старше покоління є носіями класичної культури ХХ століття, того часу, в якому понад усе цінували честь, вихованість, толерантність та працелюбність.

Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Віримо, що зростатиме державна підтримка людей похилого віку, адже вони заслуговують на краще життя та гідне європейське пенсійне забезпечення.

Дорогі земляки! Не забуваймо, що піклуватися про наших старших членів родин – завдання, в першу чергу, для усіх нас – дітей та онуків. Зігріваймо їх своєю повагою і любов’ю, родинним затишком та теплом, щирим душевним спілкуванням.

Від імені Вознесенської міської ради, її Виконавчого комітету висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, старші колеги-наставники за високу громадянську свідомість, розуміння та важливий внесок у розбудову нашої держави і рідного міста. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру, оптимізму і благополуччя! Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радості тепла та добра.

міський голова Віталій Луков

секретар міської ради Лариса Торжинська

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.