Не пропусти

Шановні працівники галузі освіти!

vchitelyam

Реформування та подальший розвиток освіти, підвищення престижу професії педагога є одним із пріоритетів державної політики. Саме тому усі реформи та нововведення, що запроваджуються протягом останніх років в освітній галузі, спрямовані на підвищення якості та доступності освітніх послуг, розвиток конкурентних переваг вітчизняної освіти. На це спрямований, наприклад, і новий Закон України «Про освіту», хоча він сприймається не зовсім однозначно в суспільстві.

Сьогодні освітянська родина Вознесенська об’єднує педагогів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів, закладів професійного спрямування. А ще на освітянській ниві трудяться бібліотекарі, інженерні, медичні та технічні працівники, кухарі, прибиральниці, економісти й бухгалтери – всі ті, хто з любов’ю беруть участь у засіванні плідного врожаю в країні знань. Ви – надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, компетентні фахівці, за що вам  вдячність і повага.

Традиційно в ці осінні дні ми згадуємо з теплотою вчителів, даруємо їм квіти, віршовані рядки, говоримо  добрі слова й привітання. Але 24 вересня в нашій країні відзначено День дошкілля. І, хоча, цей День запроваджено офіційно не так давно, він  підкреслює вагомість дошкільної освіти, звертає нашу увагу на дитячі садки та дошкільне дитинство в цілому, бо в дошкільних навчальних закладах закладаються основи майбутніх громадян нашої держави.

Тож щирі слова привітання усім працівникам освіти. Ми, прості громадяни країни, суспільство  довіряємо вам свій найцінніший скарб – дітей та молодь. Жоднаіншапрофесія не ставить такихвисокихвимог до людини, адже ви –творцімайбутньогонашоїдержави, їїінтелекту.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Віталій Луков,міський голова,

Лариса Торжинська,секретар міської ради.

 

http://voz.gov.ua/material/6382

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.