Не пропусти

Перспективи для виробників плодоовочевої продукції

27 вересня у Вознесенському МРЦЗ відбулись навчальні семінари «Ефективне ведення сільського господарства». Семінари були проведені Благодійним фондом «ЛАСКА» та мали на меті ознайомити присутніх з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва. Прийняти участь у семінарах було запропоновано як безробітним громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, так і роботодавцям, які працюють у аграрному секторі та тісно співпрацюють зі службою зайнятості. Презентувати Проект мала нагоду тренер Благодійного фонду «ЛАСКА» — Драгова Алла Петрівна. Вона розповіла, що основною метою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва є підвищення прибутків малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, а також інших учасників плодоовочевого ринку. Тож для безробітних громадян участь у Проекті може стати чудовим шансом змінити статус безробітного на малого виробника плодоовочевої продукції, та навіть фермера. Для роботодавців – гарна нагода знайти або стати партнерами з іншими аграріями, удосконалити технологічне оснащення, використовувати інноваційні підходи та методи вирощування овочів та фруктів. 

21768303_1949040395314390_2291993692787355320_n
Миколаївська область – одна з чотирьох областей, крім Запорізької, Одеської та Херсонської, які приймають участь у проекті, що триватиме до 2021 року.
В подальшому участь у Проекті дозволить всім зацікавленим особам безкоштовно пройти навчання, взяти участь у семінарах, тренінгах та отримати консультації у найкращих агрономів і бізнес-тренерів України та Ізраїлю. Програма електронних ваучерів на придбання товарів та послуг, необхідних для ведення бізнесу надасть змогу одержати знижки суттєві знижки їх вартості. Доступ до встановлення (знову ж зі знижкою) мобільних метеостанцій та інших сервісів з прогнозування захворювання рослин та погодних умов дозволить рятувати врожаї в разі непередбачуваних погодних змін.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва сприяє підвищенню прибутку через впровадження інноваційних технологій та бізнес підходів, які забезпечують економію витрат часу та фізичних зусиль, а також є дружніми до навколишнього середовища
Під час семінару, а особливо розповідей про учасників Проекту, яким вдалось успішно реалізувати свої ідеї, дізнатись нову інформацію і, зрештою, врятувати чи покращити власні врожаї, було одразу помітно як пожвавились присутні. Для мешканців Вознесенського району, які дуже часто тільки й живуть, що за рахунок городини, продажу вирощених овочів чи фруктів, така інформація – це перспектива. Перспектива гарантованого продажу продукції, нових ринків збуту, отримання іншого, кращого прибутку, і, зрештою, розвиток громади. Присутні щиро дякували за зустріч як фахівцям Вознесенського центру зайнятості, так і Аллі Петрівні. Вони ще довго спілкувались, обступивши гостю, ділились контактною інформацією, ставили питання, отже є надія, що хтось з них також стане учасниками проекту та втілити плани і задуми і реальність.

https://www.facebook.com/vozmrcz/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.