Не пропусти

Найбільше звернень стосувались вирішення житлово-комунальних проблем

28 вересня на офіційному прийомі у міського голови побувало 7 вознесенців.

Учасник АТО хотів дізнатися, чи можна в перспективі отримати земельну ділянку під забудову (на території міста) або для ведення сільського господарства, адже на його заяви прийшла відповідь, що вільних земельних ділянок наразі немає. Віталій Луков повідомив, що в перспективі, після об’єднання з Новогригорівською сільською радою, можуть з’явитись. Також міський голова порадив захиснику скористатись публічною кадастровою картою онлайн для пошуку вільних земельних ділянок та періодично подавати подібні заяви, оскільки такого поняття, як черга на земельні ділянки — немає.

Мешканка вул. Шевченка звернулась з проханням щодо роз’яснення питання відшкодовування затрат електроенергії, спричинених ремонтом каналізаційних мереж в їхньому багатоповерховому будинку. Під час ремонту працівники КП «Єдність» підключали свої прилади до електромережі її квартири, але досі не компенсували рахунки. Також мешканка чекає на компенсацію коштів за пошкоджену плитку у ванній кімнаті в результаті ремонтних робіт. Очільник міста дав доручення заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрію Сметані розібратись в цій ситуації, а жінці порадив взяти ініціативу в свої руки та перевести їхній будинок в ОСББ задля уникнення подібних ситуацій.

Пенсіонерка, яка проживає по вул. Привокзальна скаржилася на свою онуку, яка відбирає у неї пенсію та позбавляє їжі. Онука оселилась у бабусі після того, як мати вигнала доньку з дому за неналежну поведінку. Бабуся просить поговорити з онукою та відправити її жити до батьківського будинку. Віталій Луков зателефонував начальнику Управління соціального захисту населення Ірині Шишлянніковій та дав доручення відвідати помешкання пенсіонерки й допомогти вирішити це питання.

Інші звернення стосувалися житлово-комунальних питань та неблагополучних родинних відносин.

Усі звернення громадян були зафіксовані в картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфону: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6369

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.