Не пропусти

Бізнес і влада поводять себе на Україні як окупанти

Міжнародні банки та міжнародні кампанії продовжують перетворювати окуповану Україну у колоніальну країну, яка знищує свою природу і населення заради збагачення кількох казнокрадів та експорту за кордон сировини та чистої ел. енергії.
http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/stroitelstvo/buildon/53019-stvorennya_ukranskogo_energetichnogo_habu_na_kordon_z_s_obgovorili_na_kruglomu_stol_u_verhovnyi_rad Створення українського енергетичного хабу на кордоні з ЄС обговорили на круглому столі у Верховній Раді.

bez-nazvaniya
Планується і реалізується проект, згідно якого буде відключений від енергосистеми України другий енергоблок ХАЕС, а підключений на експорт. Для компенсації втрат від відключення ХАЕС2 планують міжнародні кампанії (банкрут Вестенхаус» та К) підвищити потужність на 10% ЮУ2,3 та ЗАЕС 4блоки..
Воду, якої в Україні майже нема, аесівці перетворюють на ел.енергію другого енергоблоку ХАЕС. Яку продають для того, щоб отримані гроші вкласти у будівництво нових енергоблоків атомних станцій. Які будуть випаровувати та забруднювати ту воду, яка життєво необхідна населенню України. При цьому шість ядерних енергоблоків АЕС вганяють у небезпечний режим , примушуючи їх видавати на 10% більше, ніж вони можуть це зробити згідно проекту — гешефт Недашковського, президента Енергоатома, який приведе до збагачення кількох казнокрадів, відсутності питної та зрошувальної води, дуже ймовірної ядерної катастрофи, яке зітре Україну з карти світу.
Оце так гешефт!
Бізнес казнокрадів та олігархів разом з владою поводять себе на Україні, як окупанти. Вивозять з країни сировину та чисту електроенергію, знищуючи природу та населення своєї Батьківщини.
( Википедия — В энергетике хаб — специализированный распределительный центр, разделяющий один маршрут на два и более).

«Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів…» Ліна Костенко

А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію.https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні — кредити, а боєприпаси — проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам. І покірно виконує вимоги банкірів. Втрати населення за роки «незалежості», мабуть, більше, ніж за другу світову та всі голодомори.

Сергій Колєсніков 28.09.17

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.