Не пропусти

Уряд розподілив резерв медичної субвенції на виплату заробітної плати медичним працівникам

Сьогодні Уряд прийняв розпорядження «Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році», яким здійснено розподіл резерву медичної субвенції в обсязі 559,2 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення видатків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та запобігання виникненню заборгованості із заробітної плати, а також надання належної медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворим на цукровий і нецукровий діабет.
cabinet_of_ukraine_0_1
За даними Міністерства охорони здоров’я України незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров’я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік становить 2 758,6 млн грн.
АМУ раніше неодноразово наголошувала на недофінансуванні медичної субвенції у 2017 році. Дефіцит коштів виник у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати до рівня 3 200 грн та необхідністю проведення диференціації заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи. Виділені кошти частково покриють цю незабезпеченість.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.