Не пропусти

Театральні колективи Вознесенська підтвердили звання народних

img_0536-614-1

 

26 вересня право носити почесне звання «народний» підтверджували театральні колективи Вознесенського міського будинку культури: молодіжний театр «Віват» і театр мініатюр «Сміх-у-тона». Яку звітну програму підготували вознесенські аматори, наскільки їм вдається тримати гідний творчий рівень, і яким було остаточне рішення членів атестаційної комісії?

img_0544-614

Народний молодіжний театр «Віват» працює на базі Вознесенського міського будинку культури з 2003 року. До його складу увійшли молоді люди, закохані в театральне мистецтво, які прагнуть насичувати свій світогляд за допомогою класичних та драматичних образів. До уваги атестаційної комісії була запропонована вистава «Обірвана струна» за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Цікава сценографія, професійне музичне та світлове оформлення постійно переносили глядача у світ любові та вічних цінностей. Катерина Федорчук, молодий і талановитий режисер, у цій постановці здійснила мрію: реалізувала широке різнобарв’я емоційної палітри людини.

Народний театр «Сміх-у-тона» під керівництвом Юрія Токарєва презентував виставу за твором Степана Васильченка «На перші гулі». Колектив, історія якого почалася ще 1990 року, здивував своїм творчим підходом до драматургічного полотна. Колоритні характери героїв цікаво передані учасниками колективу як досвідченими, так і початківцями. Широке розмаїття гумору, народних приказок, танців, пісень весь час тримали увагу глядачів у приємному напруженні. У творчому доробку театру ця робота стала колоритною й дуже вдалою, адже із самого початку полюбилася й акторам, і глядачам.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» театру «Сміх-у-тона» та молодіжному театру «Віват Вознесенського міського будинку культури підтверджено на три роки. Вітаємо вознесенців і бажаємо подальших творчих успіхів! Миколаївський обласний центр народної творчості

Источник: izvestia.nikolaev.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.