Не пропусти

ЩОДО ПЕРЕРАХУВАННЯ ДО БЮДЖЕТІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧАСТИНИ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

screenshot_5

20.09.2017 Кабінетом Міністрів України було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. №96 «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування», відповідно до якої буде здійснено перерахування до бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку.

Зазначеними змінами визначено частки для зарахування до бюджетів місцевого самоврядування акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2017 року.

Після набрання чинності постанови Казначейство протягом двох днів здійснить технічне налаштування програмного продукту з врахуванням вже нових часток та забезпечить ці перерахування до бюджетів місцевого самоврядування у терміни, визначені постановою.

http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/379262

1 комментарий

  1. Наблюдатель

    Хотелось бы напомнить- ни одна точка сцыклиння Соколивське не выдаёт чеки, там просто нет кассовых аппаратов. Ау, Лукаф) может хватит кошмарить 33 и потрясти одного из спонсоров??

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.