Не пропусти

Семінар для головних розпорядників коштів

 26 вересня у великій залі Виконавчого комітету відбувся семінар з головними розпорядниками коштів міського бюджету, підготовлений Фінансовим управлінням Вознесенської міської ради на тему “Зміни до бюджетного законодавства та практичне застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі”. На семінарі були розглянуті ряд питань щодо законодавчих підстав застосування програмно-цільового методу бюджетування на рівні місцевих бюджетів, схеми формування бюджетних програм, структури бюджетної програми, моніторинг та оцінка ефективності бюджетних програм, особливості здійснення порівняльного аналізу ефективності бюджетних програм.

Також доведено до головних розпорядників коштів міського бюджету Методику здійснення порівняльного аналізу ефективності бюджетних програм, які виконуються розпорядниками коштів місцевих бюджетів та методичні рекомендації щодо здійснення оцінки ефективності бюджетних програм.

Разом з тим, наголошено про необхідність забезпечення організації роботи зі складання проекту міського бюджету на 2018 рік та прогнозу бюджету на 2019-2020 роки.

Фінансове управління ВМР

http://voz.gov.ua/material/6364

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.