Не пропусти

Міський голова Луков В.Д., не бажає зниження тарифу воду на 2 грн., при реорганізації системи водопостачання на вимогу аудиту, та вважає за доцільним продовження співпраці з ТОВ «БОС», що має офшорних співвласників

Про це було повідомлено, 27.09.2017р. на 40-й сесії міської ради.

Міська влада, ще не знає як реформувати юридичні особи, що надають послуги з водопостачання та водовідведення у Вознесенську.

Алгоритм реформування буде вироблятись.

screenshot_2

При цьому було помилково зазначено, що КП «Водопостачання м. Вознесенська» не має ліцензії на водовідведення, хоча воно таку ліцензію має.

Також, не було відмічено, що НКРЕКП оштрафувало ТОВ «БОС» за порушення ліцензійних вимог, і його можуть позбавити ліцензії до 01.01.2018р.

Потім міській голова Луков В.Д., почав розповідати про «вигоди» співпраці з ТОВ «БОС» і зазначив, що зниження тарифу на 2 грн., у випадку реорганізації є несуттєвим та недоцільним. І  навів приклади з інших міст, що не стосувались справи та  всіляко «агітував» за збереження співпраці з ТОВ «БОС».

Враховуючи викладене, склалось враження що існують думки посадовців, проігнорувати вимоги аудиту та зберегти посередника ТОВ «БОС», у системі надання послуг з водовідведення м. Вознесенська.

Варто також відзначити, що зниження тарифу від реорганізації системи водопостачання, може виявитись значно більшим ніж 2 грн. на куб води.

images-13

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.