Не пропусти

Дружина міністра українського уряду купує авто за 82 міл. грн.

У списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2 734 000 євро, є громадянка України Світлана Бевза. Про це пише французький таблоїд L’express.

Повідомляє obozrevatel.com передає http://www.amn.com.ua/

Відзначимо, що саме так звуть дружину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Машина була презентована на Франкфуртському автосалоні і вже охарактеризована експертами як найрозкішніший автомобіль десятиліття. Відзначається, що в найближчий рік буде випущено лише 136 її примірників. Всі вони вже призначені для певного кола людей, список яких і з’явився у французькому ЗМІ.

У списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2 734 000 євро, є громадянка України Світлана Бевза. Про це пише французький таблоїд L’express. Повідомляє obozrevatel.com передає http://www.amn.com.ua/

Відзначимо, що саме так звуть дружину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Машина була презентована на Франкфуртському автосалоні і вже охарактеризована експертами як найрозкішніший автомобіль десятиліття. Відзначається, що в найближчий рік буде випущено лише 136 її примірників. Всі вони вже призначені для певного кола людей, список яких і з’явився у французькому ЗМІ..

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.