Не пропусти

Епоха ядерних горіл та неандертальців у галстуках

 

Цього ранку мій візит до сайту нашої ядерної сусідки приніс чергову неприємність.

На табло Ю АЕС я побачив :

2017-09-26 09:05:09

 Енергоблок №1

988

МВт

 Енергоблок №2

614

МВт

 Енергоблок №3

971

МВт

 

  В Україні встановлених потужностей електричної.енергії більше, ніж потребують споживачі.

  Як раз є можливість спокійно навести лад у енергетичній системі. Відійти від АЕС, які вже у цивілізованому світі  вимирають, як вид, та поповнити систему дружніми до природи джерелами. Але не бажають наші казнокради розлучатися з атомними станціями — там так легко красти державні та запозичені гроші під риторику «забезпечення безпеки».

radupload-01-pic905-895x505-28863

   Ось і цього ранку табло ЮУ АЕС розповіло таку сумну історію.

 Для того, щоб надати можливість першому енергоблоку ЮУ АЕС вийти після ремонту на проектну потужність ( 4-й рік роботи після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації  -Експеримент №1) довелося перевести у нештатний, тобто небезпечний, режим роботи 2-й енергоблок (Експеримент №2),  який також працює вже 2-й рік  після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації (Експеримент №3). Тому що електричну  енергію цього продовженого «ветхого» та відремонтованого блоку просто нема куди зливати — енергосистема переповнена. Також довелося перевести у небезпечний режим роботи (понизити потужність) і третього енергоблоку (Експеримент №4), який готують до роботи після закінчення  проектного терміну його безпечної експлуатації  у 2019 році (Експеримент №5).

   А для чого робити стільки небезпечних експериментів, кожний із яких може стерти Україну з карти світу, коли електричну енергію в Україні нема куди дівати?! І ядерні реактори вганяють у небезпечний режим, і зливають надлишки енергії на експорт, знищуючи людей та природу України.

   Якщо до цих експериментів додати наміри Енергоатому добудувати 2 енергоблоки на ХАЕС та реанімувати злочинні проекти ЮУ ЕК та ГАЕС на Дніпрі і Дністрі , а також системне та безкарне розкрадання коштів, які повинні працювати на безпеку АЕС, тоді фраза «Україна буде або безядерною, або безлюдною» стає страшною реальністю.

  Свого часу у України забрали ядерну зброю, щоб не надумали наші казнокради її «розпилювати». Зараз треба заборонити Україні експлуатувати атомні електростанції, тому що ця страшно корумпована держава не здатна гарантувати  їх безпечну роботу.

  А нового Чорнобиля Україна просто не витримає.

                               Сергій Колєсніков   26.09.17

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.