Не пропусти

Виконком зобов’язав управління комунальної власності до 1 жовтня 2017р., звернутись до кожзаводу (ТОВ «УШК») з метою вирішення питання щодо передачі об’єктів водовідведення на території міста до комунальної власності міста Вознесенська

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 18.09.2017 № 332 про

 «План заходів щодо стану впровадження пропозицій, наданих Управлінням південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області за результатами державного фінансового аудиту виконання бюджету міста Вознесенська», управління комунальної власності забовязано до 1 жовтня 2017р. здійснити наступні дії:

  • Розглянути питання щодо надання послуг з водовідведення на території міста однією юридичною особою, а саме: КП «Водопостачання м. Вознесенська», на балансі якого перебуває комунальне майно з метою зменшення адміністративних, загальновиробничих витрат та витрат на оренду;
  • звернутися до співвласників майна, які мають у власності об’єкти водовідведення на території міста, з метою вирішення питання щодо передачі їх до комунальної власності міста Вознесенська;
  • з метою стягнення з ТОВ «Біологічні очисні споруди» заборгованості за оренду комунального майна звернутись з позовом до суду.

Нагадаємо, що ТОВ «УШК» перебуває у стадії припинення (ліквідації) і до 21 вересня 2017р. приймає притензії кредиторів.

Чи буде у ТОВ «УШК» правонаступник поки не відомо, однак це не просто процедура зміни найменування (як дехто стверджує), а саме процедура ліквідації підприємства.

З 22 вересня 2017р. на ТОВ «УШК» розпочнеться остаточний процесс ліквідації підприємства і чи буде розглядати вже не директор, а керівник з ліквідації підприємства вимоги управління комунальної власності невідомо.

Токож не відомо,  чи це остаточна ліквідація ТОВ «УШК», або буде створена інша юридична особа, що стане його правонаступником.

 

imagesimages-13

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.