Не пропусти

У ЗОШ №6 відбулися тактико-пожежні навчання

У ЗОШ №6 відбулися тактико-пожежні навчання

У зв’язку з пожежею в одеському дитячому таборі «Вікторія», яка забрала життя 3 дітей, 20 вересня 2017 року за ініціативи міської влади та начальника 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Володимира Гуцалова відбулися пожежні навчання.

За задумом умовна пожежа виникла на 2 поверсі Вознесенської загальноосвітньої школи №6 за адресою вул. Героїв України, 5. До прибуття пожежно-рятувального підрозділу адміністрація школи здійснила евакуацію учнів та провела знеструмлення об’єкту. За лічені хвилини на місце подій прибули рятувальники, яким було повідомлено, що у школі залишилось ще 2 особи, які не можуть вийти з приміщення. Підрозділ здійснив порятунок умовних постраждалих за допомогою висувних драбин та спеціального спорядження. Врятовані діти були доправлені до карети «швидкої допомоги», яка прибула разом з поліцією на кілька хвилин пізніше. Далі рятувальники здійснили гасіння умовної пожежі.

За всіма етапами рятувальної операції спостерігали представники міської влади, керівництво та учні школи.

Після завершення навчань заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана зауважив, що такі навчання будуть регулярними та вказав на усунення певних недоліків. В свою чергу, начальник 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Володимир Гуцалов проінформував керівництво школи про першочергові дії персоналу та учнів в разі отримання інформації про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації.

Такі заходи є надзвичайно важливими і необхідні для організації та практичної перевірки дій керівництва школи та рятувального підрозділу.

Зауважимо, що самі рятувальники, персонал та учні ЗОШ №6 завчасно попереджені про умовну пожежу не були!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6334

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.