Не пропусти

Нарада з перевізниками району

19 вересня п.р. відбулась нарада з перевізниками щодо відправлення автобусів з автостанцій. Запрошені на нараду були представники перевізників ПП Ярошенко І.Т., ТОВ «Гаджиев», ТДВ «Вознесенськавтотранс», автостанції ТОВ «Південні автовокзали» та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Калина О.О.

Із запрошених на нараді були представники ТДВ «Вознесенськавтотранс» Батюк Н. та представник автостанції Купрієвич І.В., відсутні представники ПП Ярошенко І.Т., ТОВ «Гаджиев».

Під час зустрічі розглядалася необхідність виконання ст. 32 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо відправлення автобусів з автостанцій.

image

Голова райдержадміністрації Наталія Баланюк, наголосила, що при перевірці, яка проводилась представниками Миколаївської облдержадміністрації було зазначено про необхідність дотримання вимог законодавства щодо обов’язковості відправлення автобусів тільки з автостанцій. Відповідно до ст.32 Закону України «Про автомобільний транспорт» відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, із власниками автостанцій визначаються договором.

Власники автостанцій зобов’язані укласти договір з автомобільним перевізником, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, тільки за наявності в нього договору із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування про організацію перевезення на автобусних маршрутах загального користування чи дозволу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на обслуговування маршрутів загального користування, що пролягають через цю автостанцію

Відправлення чи прибуття автобусів приміських, міжміських та міжнародних автобусних маршрутів загального користування здійснюється тільки з автостанцій, а в разі їх відсутності — із зупинок, передбачених розкладом руху.

Райдержадміністрацією 29.08.2017року укладено договір на обслуговування пасажирів та перевізників з ТОВ «Південні автовокзали» (АС «Вознесенськ-Південна» (приміська) за адресою м.Вознесенськ вул.Челюскінців, 15, свідоцтво №0091).

Всі перевізники, які працюють у Вознесенському району уклали договори з Вознесенською райдержадміністрацією про організацію перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території району, організатором перевезень на яких є Вознесенська райдержадміністрації, одним з пунктів договору є зобов’язання перевізника забезпечити відправлення транспортних засобів виключно з автостанцій.

Всі питання, які піднімалися на нараді тримаються на контролі.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.