Не пропусти

УВАГА! ЗАСІДАННЯ 40 СЕСІЇ ПЕРЕНОСИТЬСЯ!

УВАГА! ЗАСІДАННЯ 40 СЕСІЇ ПЕРЕНОСИТЬСЯ!

sesiya

Розпорядження міського голови від 19 вересня 2017 року № 120-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11 вересня 2017 року № 114-р».

З метою впорядкування дати проведення чергової сорокової сесії Вознесенської міської ради сьомого скликання, у зв’язку із необхідністю прийняття участі в урочистостях з нагоди святкування річниці Миколаївської області (телефонограма Миколаївської обласної державної адміністрації від 15.09.2017), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 11 вересня 2017 року № 114-р «Про скликання чергової сорокової сесії Вознесенської міської ради сьомого скликання»: в пункті 1 слова та цифри «22 вересня 2017 року о 10.00» замінити на слова та цифри «27 вересня 2017 року о 09.00».

2. Відділу забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого самоврядування апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради довести це розпорядження до відома депутатів міської ради, оприлюднити у газеті «Новини Вознесенська: день за днем».

3. Загальному відділу апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради розмістити це розпорядження на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова В.Д.Луков

http://voz.gov.ua/material/6326

1 комментарий

 1. Татьяна

  Міський голова щомісячно отримує план роботи Обласної державної адміністрації на наступний місяць напередодні…
  ( до речі такого плану у Вознесенському виконкомі немає, або він не оприлюднюється на офіційному сайті).
  То чому не було внесено зміни до плану роботі міської ради ( — пленарного засідання сесії) завчасно, а тільки сьогодні, після невдалої спроби міської влади провести свої зміни до структури міської ради.
  Є питання і підозри у прийнятті так званого «тайм-ауту» для розробки дій міської щодо
  розробки нової структури міської влади та проведення відповідної «роботи» з депутатами окремих фракцій

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.