Не пропусти

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ТЕСТУВАННЯ «КАРТКИ ВОЗНЕСЕНЦЯ»

Відповідно до Рішень виконавчого комітету від 18 вересня 2017 року № 323 «Про запровадження в місті Вознесенську електронної пластикової картки «Картка вознесенця» та № 326 «Про внесення змін до Положення про перевезення пільгових категорій населення м. Вознесенська пасажирським автомобільним транспортом загального користування та про порядок відшкодування витрат за його здійснення» з 20 вересня 2017 року на маршруті «Ринок-Лікарня» та «Лікарня-Ринок» в тестовому режимі запроваджується «Картка вознесенця».

Напередодні тестування картки на міському маршруті міський голова Віталій Луков провів нараду, під час якoї розробники продемонстрували технічне обладнання – планшет і сканер та процес зчитування даних власника картки за допомогою цих технічних засобів. На маршрут «Ринок-Лікарня» та «Лікарня-Ринок» вийдуть 2 мікроавтобуси, обладнані цими технічними засобами. З водіями буде проведено технічний інструктаж. Соціальні працівники на кінцевих зупинках будуть допомагати пенсіонерам користуватись карткою, та консультувати тих, хто її ще не отримав.

Зверніть увагу! Для пенсіонерів, за наявності картки вартість проїзду – 2 гривні, без картки – 5 гривень!

Вартість проїзду для інших категорій населення залишається незмінною — 5 гривень.

Для всіх інших пільгових категорій, які раніше безкоштовно їздили у міському транспорті, умови проїзду (за наявності посвідчення!) залишаються незмінними.

Наполегливо просимо пенсіонерів звертатись до своїх сімейних лікарів та отримати «Картку вознесенця» безкоштовно!

Нагадуємо, «Картка вознесенця» є індивідуальною, на її зворотному боці вказані прізвище, ім’я, по-батькові громадянина та штрих-код для зчитування особистої інформації. Вона є ефективною заміною паперової медичної картки і містить інформацію про всю історію хвороб, групу крові, лабораторні дослідження та інші дані для більш швидкого та зручного відвідування лікарні чи поліклініки. Для пенсіонерів міста – це ще й знижка для проїзду у міському транспорті.

В перспективі «Картку вознесенця» будуть мати всі категорії населення. Наразі роздано 6000 карток.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6321

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.